Řízení projektů - Hotelový textil

1
Idea o produktu

Reklamní distributor výrobků potřebuje asi 150 plážových ručníků se zeleným logem a další sloganem v barvě corporate identity svých zákazníků.

3
Zpracování zakázky

Z údajů, které jsme zpracovali jsme vytvořili cenovou a termínovou nabídku vybraného produktu a poslali kopii e-mailem ke schválení. Zákazník rovněž obdrží barevný vzor v Pantone 123 C.

5
Štítek

Ihned po dokončení produkce je zhotoven ke schválení rovněž štítek distributora určený pro propagační účely, kde má své logo a adresu. Po schválení designu štítku, je okamžitě propuštěn do výroby a námi našit na produkt..

7
Dodání

Obchodníkům s reklamními materiály dodáváme přímo také se zásilkou referenční vzorek. V případě jakýchkoliv opakovaných objednávek lze na základě tohoto vzorku zopakovat produkci.

2
Koncept

Vyhodnotím epožadavek na vlastnosti a doporučíme plážovou osušku v rozměru 100 x 180 cm, v zakázkové barvě žlutá Pantone 123 C.

Náš tip: Slogan je plasticky vetkán do horní bordury a logo do spodní bordury. K tomu, produktová etiketa všitá s identifikací a webovou adresou distributora.

4
Výroba

Po odsouhlasení nabídky produkt pro klienta vyrobíme. To zahrnuje tkaní osušek, barvení, dokončování, řezání, šití a rovněž také zakázkový obal. V každé fázi probíhá třídění a kontrola kvality..

6
Transport

Během týdne je zboží z továrny vyexpedováno a jede přímo do skladu v Německém Obersöcheringu. Odtud dodáme do jednoho týdne k zákazníkovi.

* s DPH, plus dopravné