O nás

Struktura naší společnosti

Skupina towi je součástí britské společnosti IMAKDYNAMIC UK LIMITED se sídlem v Manchesteru a mající pobočku pro obchodní skupinu východní Evropy v Praze. Holding IMAKDYNAMIC UK LIMITED je rozdělen na divize obchodní skupiny CLARA bedding, CLARA wellness, CLARA curtains a tusylook - Tuscany Leather a divize IT vývoj software a hostingové služby IMAKDYNAMIC.COM. Obchodní divize jehož součástí jsme je významný importér zboží z Německa, Švýcarska a Itálie pro online shopy CLARA bedding, největší internetový obchod s kvalitním povlečením a bytovým textilem, online shop CLARA wellness a CLARA curtains.

Na více než 5000 m² výrobní plochy vznikají ty nejlepší froté ručníky pro nejnáročnější klientelu. Froté výrobky Floringo se nacházejí v nejlepší hotelích světa, jako jsou Ritz Carlton, Hotel Adlon v Berlíně, Sheraton v Omanu, Grand Hotelu Pupp v Karlových Varech apod. Nemalá část dodávek froté sortimentu směřuje na výletní lodě a soukromé jachty a ve střediscích po celé Evropě, v Rusku a Saúdské Arábii.

Vyškolení firemní odborníci pracují s tkalcovskými stavy Sulzer a Pignone a na high-tech technologii barvení froté. Firma vyvíjí a vyrábí i na individuální zakázku froté ručníky, župany, prostěradla a koupelnové předložky s ohledem na specifickou konstrukci k účelu použití.

Společnost disponuje úplnou vlastní in-house výrobou a nabízí širokou škálu logistických možností. Díky rozsáhlé výrobní kapacitě a unikátnímu sortimentu na skladě je flexibilní jak v množství tak může nabídnout rychlé dodání.

Pracuje podle nejpřísnějších ISO a DIN norem řízení jakosti v rámci konceptu udržitelného rozvoje.

Froté pod značkou Floringo působí po celé kontinentální Evropě, společně s velkým počtem obchodníků a výrobců, s nimiž sdílí dlouhodobé partnerství. Je připravena dodávat zboží jak pro specializované velkoobchodníky, textilní tiskárny, výšivkárny, internetové obchody ale i zajistit dodávky pro obchodníky s reklamním textilem a to rychle a pružně. Sortiment jen ve froté obsahuje více než 10.000 položek.

Obchodní partneři vyvíjejí vysoké nároky na kvalitu zboží značky Floringo. To je každodenní výzva, které firma čelí! Jméno Floringo představuje tu nejlepší kvalitu produktu, profesionální poradenství a flexibilitu.

Námi nabízené výrobky nezmění svou filozofii, budeme vždy zkoumat a zlepšovat kvalitu a užitnou hodnotu pro každodenní život a rozvíjet systém distribuce s moderními marketingové kanály.

Pokud budete mít o naše zboží zájem, rádi Vám jej dodáme. Jen v České republice máme desetitisíce spokojených zákazníků, které jsme získali za léta poctivé obchodní práce. Budeme rádi pokud si naše zboží prohlédněte na našich webových stránkách. Děkujeme za projevovanou důvěru, vážíme si ji.

Děkujeme!

Ing. Marek Konečný, CEO

* s DPH, plus dopravné