100% Made in Germany Certificate

Vítejte v towi

 
Firma towi se a vypracovala z malého britského podniku se na inovativní společnost mezinárodní úrovně. Dodává froté výrobky pod značkou Floringo pro odbětatele z řad provozovatelů hotelu, prádelen a respektovaných velkoobchodníků.

Na více než 5000 m² výrobní plochy vznikají ty nejlepší froté ručníky pro nejnáročnější klientelu. Froté výrobky Floringo se nacházejí v nejlepší hotelích světa, jako jsou Ritz Carlton, Hotel Adlon v Berlíně, Sheraton v Omanu, Grand Hotelu Pupp v Karlových Varech apod. Nemalá část dodávek froté sortimentu směřuje na výletní lodě a soukromé jachty a ve střediscích po celé Evropě, v Rusku a Saúdské Arábii.

Vyškolení firemní odborníci pracují s tkalcovskými stavy Sulzer a Pignone a na high-tech technologii barvení froté. Firma vyvíjí a vyrábí i na individuální zakázku froté ručníky, župany, prostěradla a koupelnové předložky s ohledem na specifickou konstrukci k účelu použití.

Společnost, která disponuje úplnou vlastní in-house výrobou a nabízí širokou škálu logistických možností. Díky rozsáhlé výrobní kapacitě a unikátnímu sortimentu na skladě je flexibilní jak v množství tak může nabídnout rychlé dodání.

Pracuje podle nejpřísnějších ISO a DIN norem řízení jakosti v rámci konceptu udržitelného rozvoje.

Froté pod značkou Floringo působí po celé kontinentální Evropě, společně s velkým počtem obchodníků a výrobců, s nimiž sdílí dlouhodobé partnerství. Je připravena dodávat zboží jak pro specializované velkoobchodníky, textilní tiskárny, výšivkárny, internetové obchody ale i zajistit dodávky pro obchodníky s reklamním textilem a to rychle a pružně. Sortiment jen ve froté obsahuje více než 10.000 položek.

Obchodní partneři vyvíjejí vysoké nároky na kvalitu zboží značky Floringo. To je každodenní výzva, které firma čelí! Jméno Floringo představuje tu nejlepší kvalitu produktu, profesionální poradenství a flexibilitu.

* s DPH, plus dopravné